Війна в Україні спричинила великий стрес як у дорослих, так і в дітей. Докорінні зміни в житті, відчуття невизначеності та небезпеки, вимушене переміщення — все це дуже засмучує та посилює тривожність.

❓ Чи знаєте ви, як травматичні події впливають на ментальне здоров’я та розвиток дитини? Які особливості надання психосоціальниї допомоги дітям під час війни? Як повернути дитині й собі спокій та стійкість за допомогою простих практик і правил?

➡️ Для відповіді на ці й інші запитання ви можете переглянути серіал «Бути поруч». Цей серіал для батьків, соціальних працівників та вчителів допоможе краще розуміти почуття та емоційні реакції дітей, правильно реагувати на несподівані ситуації та застосовувати методи заспокоєння для стабілізації власного стану та підтримки малечі.

🔰 Серіал розробили ЮНІСЕФ спільно з МОН та за підтримки Міністерства цифрової інформації. Він складається з 11 серій тривалістю 5–20 хвилин і доступний за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/buty-poruch-kurs-z-osnov-psykholohichnoi-pidtrymky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

P