РЕЗУЛЬТАТИ ФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ

🔹ФІНАЛ ПЕРШОСТІ М.КРЕМЕНЧУКА З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ
СТРІТ 3-5 ІНТЕР АВТО-2

🔹ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ М.КРЕМЕНЧУКА З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ
ІНТЕР АВТО 1-3 МАРСЕЛЬ

Спортивний захід відбувався впродовж декілька місяців на центральному пляжі міста Кременчука.

В цьому році участь в Чемпіонаті та в Першості з пляжного футболу 2022 р. взяло участь 8 команд:

“Марсель”,”Інтер Авто”,”Поло”,”КФК Кременчук”,”Інтер Авто-2″,”Стріт”,”Національна Гвардія”,”Харків”.

Команди грали у два етапи: 1 етап «Попередній» – дві групи в одне коло, 2 етап «Фінальний» – кращі 4 (чотири) команди які зайняли 1-ше та 2 –ге місце в попередньому етапі розігрують звання Чемпіона міста з пляжного футболу, який має право виступати в чемпіонаті України з пляжного футболу. Команди, які зайняли в попередньому етапі 3-те та 4-те розігрують переможця Першості міста з пляжного футбол.

Чемпіон м.Кременчука з пляжного футболу 2022 р. команда “Марсель”

Срібний призер Чемпіонату м.Кременчука 2022 р. команда “Інтер Авто”

Бронзовий призер Чемпіонату м.Кременчука 2022 р. команда “Поло”

За підсумком Першості міста з пляжного футболу команди посіли наступні місця:

Переможець Першості м.Кременчука з пляжного футболу 2022 р. команда “Інтер Авто-2”

Срібний призер Першості м.Кременчука 2022 р. команда “Стріт”

Бронзовий призер Першості м.Кременчука 2022 р. команда “Національна гвардія”

Крім того, нагородження відбулося і в індивідуальних номінаціях. Тож, найкращим воротарем став Микола Гніденко («Поло»), найкращим гравцем – Юрій Цемах («Інтер Авто»), найкращим бомбардиром – Максим Шаманський («Марсель»).

Микола Гніденко ” Поло ” – Найкращий воротар Чемпіонату м.Кременчука 2022 р.

Юрій Цемах ” Інтер Авто ” – Найкращий гравець Чемпіонату м.Кременчука 2022 р.

Максим Шаманський ” Марсель ” – Найкращий бомбардир Чемпіонату м.Кременчука 2022 р.

Найкращими арбітрами змагань визнали Богдана Щербакова та Владислава Капшука.

Асоціація Футболу Кременчука вдячна всім учасникам,спонсорам турніру та вболівальникам за участь у Чемпіонаті міста з пляжного футболу.