Нагородження переможців Чемпіонату м. Кременчука з міні-футболу “Кубку Незалежності-2022” Вища Ліга.

18 вересня відбулися фінальні матчі Вищої Ліги “Кубку Незалежності” за результатами яких команда ГЕОЛОГІЯ посіла перше місце ,друге команда ПОЛО ,трете команда ФК КРЕМЕНЧУК .

Президент Асоціації Футболу Кременчука Євгеній Сухенко та заступник голови Асоціації Футболу Кременчука Володимир Наритник привітали команди та вручили дипломи та медалі переможцям.

17 вересня відбулися фінальні матчі 1 Ліги “Кубку Незалежності” за результатами яких команда МАРСЕЛЬ посіла Перше місце,Друге ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ,Трете ТРАНСГАЗ.

Заступник голови Асоціації Футболу Кременчука Костянтин Сирота привітав команди і вручив дипломи та медалі переможцям.

16 вересня відбулися фінальні матчі 2 Ліги “Кубку Незалежності” за результатами яких команда БРЕСТ посіла Перше місце,Друге РОШЕН,Трете ІНТЕРАВТО-2.

Заступники голови Асоціації Футболу Кременчука Віктор Чернишов та Володимир Наритник привітали команди та вручили дипломи та медалі переможцям.

АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ КРЕМЕНЧУКА ВДЯЧНА ВСІМ УЧАСНИКАМ ТА ВБОЛІВАЛЬНИКАМ ЗА УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ М.КРЕМЕНЧУКА З МІНІ-ФУТБОЛУ ” КУБКУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ-2022”