Наприкінці липня у Кременчуці проходив дитячий турнір «ЮНИЙ ЧЕМПІОН». Він проходив серед двух вікових категорій, а участь у ньому брали команди з міста Кременчука та Полтавської області .
8.ДЮФШ ім.І.Горпинка (Полтава)

Змагання, які тривали з 29 по 30 липня, проходили серед двух вікових категоріях – 2013-2014 роки. Спочатку учасники грали в одне коло, кожен з кожним. А потім перші чотири колективи виходили в “Золоту Лігу” ,а команди що зайняли з 5 по 8 місце в “Срібну Лігу” і потім розігрували чемпіона своїх ліг.

Тож у “Золотій Лізі” перемогу святкувала команда «ДЮФШ ім.І.Горпика» з м.Полтава. В “Срібній Лізі” сильнішими стали представники м.Кременчука «Кремінь 2013-2».
Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів. Команди-призери турніру нагороджувалися кубками, медалями та дипломами, кращі гравці у своїх номінаціях – статуетками та ціними призами.Також команди, що не зайняли призові місця нагороджувалися медалями та дипломами за участь в турнірі. Всі учасники турніру отримали від організаторів турніру солодкі подарунки.

Асоціація Футболу Кременчука дякує ЗСУ за можливість проводити турніри в такі тяжкі часи для України!
Асоціація Футболу Кременчука висловлює особливу подяку приватній охоронній фірмі “ЗУБР 911” ,генеральному партнеру ФК “Кремінь” ,а також велика подяка ТД “Меди Межиріччя” та СВК “Перемога”!