Наприкінці березня у Кременчуці завершився дитячий турнір з футзалу «Шкіряний м’яч». Він проходив серед двух вікових категорій, а участь у ньому брали команди з міста Кременчука та Кременчуцького району .

Склади команд 2009-2011 року

1.Маяк-2(Потоки)

2.КМ КДЮСШ (Кременчук)

3.ФК Градизьк (Градизьк)

4.Гірник-Спорт (Горішні Плавня)

5.Псьол-Плюс (Омельник)

6.Геологія (Нова Галещина)

7.Семенівські зірочки(Семенівка)

Склади команд 2012-2014 року

1.Нафтохімік (Кременчук)

2. КМ КДЮСШ (Кременчук)

3.ФК Глобине (Глобине)

4.Кремінь-13-1(Кременчук)

5.Кремінь-13-2(Кременчук)

6. Псьол-Плюс (Омельник)

7. Геологія (Нова Галещина)

Змагання, які тривали з 20 по 23 береня, пройшли у двух вікових категоріях – 2009-2011 та 2012-2014 роки. У кожній категорії була різна кількість колективів. Спочатку учасники грали в одне коло, кожен з кожним. А потім перші два колективи виходили в півфінали: перша команда грала з другою, а друга – з першою. Переможці цих дуелей боролися за трофей, а команди, що поступилися, розігрували між собою бронзові медалі.

Тож у наймолодшій категорії 2012-2014 року перемогу святкувала  команда «Нафтохімік» з м.Кременчука. Серед дітей 2009 -2011 років народження  сильнішими стали представники с.Потоки «Маяк-2».

Загалом у турнірі взяло участь близько 200 юних футболістів.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів команда-переможець і команди-призери турніру нагороджувалися кубками, медалями та дипломами, кращі гравці у своїх номінаціях – статуетками .Також команди, що не зайняли призові місця нагороджувалися медалями та дипломами за участь в турнірі. Всі учасники турніру отримали від організаторів турніру солодкі подарунки.

Асоціація Футболу Кременчука дякує ЗСУ за можливість проводити турніри в такі тяжкі часи для України!
АФК дякує генеральному партнеру ФК “Кремінь” ,а також велика подяка ТД “Меди Межиріччя”! Дякуємо учасникам та вболівальникам за участь в турнірі Шкіряний м’яч!

До нової зустрічі !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

P