Упродовж серпня-вересня 2022 року за підтримки  Олексія Чичикова та Асоціації Футболу Кременчука успішно пройшов Кубок м.Кременчука пам’яті Григорія Чичикова – 2022 серед районних та міських команд.

Турнір відбувся з метою вшанування пам’яті видатного українського футболіста та тренера Григорія Чичикова. Григорій Григорович вніс неабиякий вклад у розвиток кременчуцького футболу. Григорій Чичиков народився 30 січня 1955 року. Грав за кременчуцькі та полтавські команди: «КрАЗ», «Дніпро», «Колос» та «Нефтяник». Тренував «Нефтяник» Кременчук та «Дорожник» Глобине.

За нагороди боролися 12 команд: Круть і Ко, Національна Гвардія, Кремінь-2, Харків,Гірник-Спорт-2, Поло, ФК Кременчук, ФК Зоря, Нафтохімік В., Адвокат і Ко, Кремінь 2006, ФК Перемога.

В результаті напружених поєдинків переможцем змагань стала команда «ФК Кременчук», яка в фіналі кубку перемогла 2:0 молоду команду з амбіціями з Горішніх Плавнів «Гірник-Спорт-2».

Переможець Кубку м.Кременчука пам’яті Григорія Чичикова ” ФК Кременчук”
Срібний призер Кубку м.Кременчука пам’яті Григорія Чичикова ” Гірник-Спорт-2″

Урочисте закриття змагань відбулося за участі голови Асоціації Футболу Кременчуцького району Головченка Віктора, Почесного президента Асоціації Футболу Кременчука Сергія Колесника , заступника голови Асоціації Футболу Кременчука Володимира Наритника та спортивного директора футбольного клубу «Гірник-Спорт» Олексій Шалаєв . Саме вони й вручили переможцям та призерам змагань кубки, грамоти і медалі з портретом Григорія Чичикова та відзнаки кращим гравцям ,спостерігачу арбітражу та арбітрам фіналу.

Кращі гравці фіналу : Роман Локтіонов «ФК Кременчук» та Руслан Холявко «Гірник-Спорт-2
Арбітри фіналу :

Головний Арбитр матчу Віктор Чернишов.

Асистенти арбітра Яненко Андрій,Капшук Владислав.

Спостерігач арбітражу Яненко Олександр.

Асоціація Футболу Кременчука вдячна всім участникам та вболівальникам за участь в Кубку м.Кременчука пам’яті Григорія Чичикова – 2022.

Фото звіт нагородження Кубку м.Кременчука пам’яті Григорія Чичикова – 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

P