Захід пройшов у форматі конструктивного обговорення всіх питань

19 червня 2021 року на стадіоні “Кремінь-Арена” відбулися загальні збори участників змагань.

На загальних зборах були присутні: Сухенко Євген – Голова ГО “АФК”, Садовий Олександр – заступник голови ГО “АФК”, Чернишов Віктор- голова КА ГО “АФК”, Сирота Констянтин – секретар ГО “АФК” та представники команд “Шарліс”, “Поло”, “Інтер Авто”, “Мастер Мілк”, “Рошен”, “Стріт”.

Голова ГО “АФК” розповів участникам зборів про зміни в розположенні місця проведення змагань (Чемпіонат буде проходити на “Центральному пляжі” біля ресторану “Ахтамар”), про розміщення трибун для глядачів, про створення нового сайту та про майбутні плани організації.

На зборах було затверджено період проведення змагань, період подачі заявок команд в електронному вигляді, систему розіграшу Чемпіонату, суму грошових внесків на участь в змаганнях.

В Чемпіонаті з пляжного футболу братиме участь 10 команд (також можливо до турніру приєднаються ще дві команди), які було розбито на дві групи жеребкуванням. До Групи “А” увійшли команди: Кредмаш, Інтер Авто, Стріт, Шарліс, Марсель, а до Групи “Б” – Рошен, Кременчук, Поло, Мастер Мілк, Гірник-спорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

P