4 -5 січня, у Кременчуці відбувався перший всеукраїнський дитячий футзальний турнір AFK WINTER CUP , у якому взяли участь 8 команд: «Кремінь-1»(м. Кременчук), «Молодь»(м. Полтава), «КДЮСШ-1»(м. Світловодськ), «ДЮСШ ім. Горпинка»(м. Полтава), «Кремінь-2»(м. Кременчук), «Чайка»(м. Черкаси), «ДЮСШ»(м. Пирятин), «Лідер»(м. Кобеляки).

Турнір складався з двох ігрових днів (1 – Групові матчі, 2 – Стикові матчі) та проводився у форматі 4+1 в СК «Політехнік» ,чемпіонами турніру стали спортсмени з КДЮСШ-1  (м. Світловодськ), срібло дісталося «Молодь»(м .Полтава), бронзовим призером турніру став «Кремінь-2»(м. Кременчук), четверте місце зайняла – «ДЮСШ» (м. Пирятин) , п’яте – «Кремінь-1» (м. Кременчук),шосте –  «ДЮСШ ім. Горпинка»(м. Полтава) ,сьоме – «Чайка»(м. Черкаси),восьме – «Лідер» (м. Кобеляки).

Результати матчів

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів команда-переможець і команди-призери турніру нагороджувалися кубками, медалями та дипломами, кращі гравці у своїх номінаціях – статуетками .Також команди, що не зайняли призові місця нагороджувалися медалями та дипломами за участь в турнірі. Всі учасники турніру отримали від організаторів турніру солодкі подарунки.

Нагороди за 1 та 4 місце.
Нагороди за 5 – 8 місце.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ AFK WINTER CUP команда КДЮСШ-1  (м. Світловодськ)

Срібний призер AFK WINTER CUP «Молодь»(м .Полтава)

Бронзовий призер AFK WINTER CUP «Кремінь-2»(м. Кременчук)

4 місце AFK WINTER CUP «ДЮСШ» (м. Пирятин)

5 місце AFK WINTER CUP «Кремінь-1» (м. Кременчук)

6 місце AFK WINTER CUP «ДЮСШ ім. Горпинка»(м. Полтава)

7 місце AFK WINTER CUP «Чайка»(м. Черкаси)

8 місце AFK WINTER CUP «Лідер» (м. Кобеляки)

Найкращими гравцями турніру AFK WINTER CUP стали:

1. Кретов Назар команда КДЮСШ-1  (м. Світловодськ)

2. Пономаренко Іван «Молодь»(м .Полтава)

3.Кондратченко Денис «Кремінь-2»(м. Кременчук)

4.Грицун Іван «ДЮСШ» (м. Пирятин)

5.Остапець Ілля «Кремінь-1» (м. Кременчук)

6. Бажан Микола «ДЮСШ ім. Горпинка»(м. Полтава)

7.Сітало Клим «Чайка»(м. Черкаси)

8.Пасохов Всеволод «Лідер» (м. Кобеляки)

Асоціація Футболу Кременчука дякує ЗСУ за можливість проводити турніри в такі тяжкі часи для України також вдячна всім партнерам ,учасникам та вболівальникам за участь в турнірі AFK WINTER CUP!